30 marca 2017

Drukarnia w Bielanach Wrocławskich będzie likwidowana

Pod koniec lutego 2017 w branżowym, profesjonalnym portalu www.wirtualnemedia.pl pojawiło się info, że PolskaPress czyli wydawca m.in. Gazety Wrocławskich planuje zamknąć swoją drukarnię we Wrocławiu, dosłownie tak to było napisane. 

Wszyscy wiemy, że w Bielanach Wrocławskich jest drukarnia właśnie od tego wydawcy więc sprawdziłem czy jest jeszcze jakaś dodatkowa, w samym Wrocławiu. Okazało się, że nie ma i jako drukarnię we Wrocławiu określa się tam zakład de facto w ... Bielanach Wrocławskich. 

Musicie kojarzyć ten obiekt - zlokalizowany jest przy ulicy Kolejowej, nieopodal przejazdu kolejowego a bok ich działki idzie wzdłuż ulicy Błękitnej prowadzącej do Arkadii / Dwóch Światów i Basenu Ślęza.Co wynika z tego przydługiego wywodu?

Po pierwsze, ten zakład zostanie w nieodległej perspektywie zlikwidowany - nie będzie  transportów w godzinach nocnych co pewnie dla niektórych będzie dobrą informacją.

Po drugie to pewnie bardzo ważne info dla tych, który kupili, kupują lub zamierzają nabyć szeregówki od ATM Inwestycje w ramach projektu Błękitne Aleje - nie dla wszystkich, ale dla tych, który z drukarnią sąsiadowali to zapewne cenna informacja.

Po trzecie - coś, nie wiem jeszcze co, pojawi się w miejscu drukarni. Budynek jest okazały - albo ktoś go kupi i uruchomi tam jakąś inną działalność, albo zostanie od zburzony i powstanie coś innego. Gdyby ktokolwiek miał jakieś przecieki w tej sprawie to zdecydowanie namawiam do kontaktu pod adresem: tvbielany@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.