23 marca 2016

Dużo się dzieje na ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich

W okolicy ul. Błękitnej praca wre i dzieje się bardzo dużo.

Po pierwsze, widać już realne efekty budowy bliźniaków jakie powstają w ramach inwestycji Błękitne Aleje. O tej nowej inwestycji deweloperskiej od ATM Inwestycje pisałem już kilka razy (sprawdź tutaj) więc nie będę się powtarzał tylko wrzucę aktualne zdjęcia. 17.03 Deweloper na swojej stronie dodał ciekawe info, że rzuca do sprzedaży mieszkania o niewielkich metrażach:

"W odpowiedzi na oczekiwania Klientów deweloper ATM Inwestycje opracował nową ofertę mieszkań w Błękitnych Alejach.

W kameralnym budynku wielorodzinnym powstaną lokale dedykowane singlom i młodym parom: 2-pokojowe mieszkania 37,7 mkw. oraz kawalerki 31,7 mkw."

Po drugie, trwają końcowe prace w tzw. Aquaparku Bielany Wrocławskie choć pewnie lepiej byłoby nazywać to kompleksem basenowo-sportowym. Ten temat również wielokrotnie gościł na BielanyWroclawskie.com i więcej informacji można zasięgnąć klikając tutaj. Na dziś świeża porcja zdjęć z zewnątrz. Nie mam takich chodów (i tyle czasu szczerze pisząc) jak GazetaWroclawska.pl, która już jakiś czas temu opublikowała zdjęcia z wnętrza tego obiektu w ramach tego artykułu.
Po trzecie, na skrzyżowaniu ul. Błękitnej i Kolejowej usypano dużą górę z ziemi i piasku – parę dni i jest. Przypomnę się w tym miejscu z pomysłem, o którym pisałem na BielanyWroclawskie.com i mówiłem na Zebraniu Wiejskim, aby koniecznie w ramach prac nad Kompleksem Boisk jaki powstanie przy Przedszkolu Samorządowym w Ślęzie, zrobić górkę dla dzieci w szczególności użyteczną w czasie zimy.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.