27 lutego 2016

Grupa Bielany Wrocławskie na facebook'u

Kilka dni temu napisała do mnie Beata z bardzo dobrą wiadomością - powstała Grupa Bielany Wrocławskie na facebook'u. 

Jeśli używacie facebook'a to polecam dołączyć do bielańskiej grupy na facebook'u - podaję bezpośredni link:

https://www.facebook.com/groups/980209458693609/
Po pierwsze – cieszę się, że w naszym Sołectwie rodzi się kolejna inicjatywa, która będzie skupiać ludzi wokół typowo bielańskich tematów. 

Po drugie – jestem po b. dobrej rozmowie z Beatą. Umówiliśmy się, że ja będę polecał „Jej” grupę na facebook’u a Beata będzie podbijać na tejże grupie wpisy z BielanyWroclawskie.com. 
Stawiamy na współpracę. Na marginesie - pojawiła się w ostatnim czasie jeszcze jedna strona www poświęcona bielańskim sprawom, ale jej Autorzy na Zebraniu Wiejskim ciągle unikali wymieniania nazwy BielanyWroclawskie.com mówiąc per „strona Pana Piotra” więc ja nie zamierzam tej strony jakoś specjalnie lansować J

Po trzecie - sam nie mam facebook’a – kiedyś jeden kolega powiedział mi, że jak mnie nie ma na facebooku to nie ma mnie wcale. Dotychczas doskonale funkcjonowałem bez facebook’a, ale chyba przyjdzie czas na założenie konta, bo ciekawi mnie jakimi informacjami będą się wymieniać członkowie grupy założonej przez Beatę.

Po czwarte wreszcie: zakładam, że docelowo ze „spotykania się w sieci” na grupie facebookowej czy w ramach BielanyWroclawskie.com 
– przejdziemy w niedługim czasie do spotkań w realu. Wypracujemy dobrą formułę, taką uwzględniającą przede wszystkim potrzeby i możliwości 30-40 latków z dziećmi i wrócimy do Was z informacją.1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam. Fajna stronka :) Być może niedługo zamelduję się tutaj jako nowy mieszkaniec Bielan :) Pozdrawiam Marcin

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.