9 grudnia 2015

Zajęcia LEGO w Bielanach Wrocławskich

Kilka dni zajęło mi poszukiwanie odpowiednich zajęć z LEGO dla naszego synka - Jasia. Koniecznie chcemy rozwijać jego LEGO pasję więc po zakupie X zestawów LEGO do domu, po rozlicznych wypożyczeniach LEGO z wypożyczalni w Astrze przyszła potrzeba, aby Jasiu zaczął uczęszczać na zajęcia gdzie oprócz samego LEGO pojawiają się elementy programowania - oczywiście w wersji uproszczonej :) Znalazłem zajęcia we Wrocławiu, nawet kilka, ale oczywiście kombinowałem jak tutaj nie stać się jednak taksówkarzem i nie jeździć do Wrocławia.

Na szczęście i ku mojemu zaskoczeniu okazała się, że zajęcia z LEGO WeDo i Mindstorms mamy dosłownie pod nosem tj. w Świetlicy Wiejskiej w Ślęzie/Bielanach Wrocławskich czyli tam, gdzie znajduje się przedszkole. Idealnie.

Pierwsze zajęcia za nami. Jasiu super zadowolony. Tą informacją chciałem się podzielić z Wami - być może wśród Czytelników BielanyWroclawskie.com są fani LEGO. 

Zajęcia prowadzone są na podstawie Lego ® Starter – dla dzieci w wieku 3 – 5 lat, Lego ® We Do - dla dzieci w wieku 4-7 lat, oraz Lego® Mindstorms dla dzieci w przedziale wiekowym 7 - 13 lat. 

Zapisy na zajęcia można dokonywać telefonicznie ( tel. 531 488 885) lub mailowo bok@roboklocki.pl

Harmonogram dla grup w Ślęzie/ Bielanach Wrocławskich -ul. Przystankowa 2

czwartek:
16.00 - 17.00 zajęcia We Do
17.00 - 18.30 zajęcia Mindstorms
18.30 - 20.00 zajęcia Mindstorms

piątek:
15.00 - 16.00 zajęcia We Do
16.00 - 17.30 zajęcia Mindstorms

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Brakuje chyba jeszcze informacji, że zajęcia są dla mieszkańców gminy Kobierzyce BEZPŁATNE

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.