30 grudnia 2015

Prywatne - Poszukiwana osoba do odbioru dzieci z Przedszkola / Żłobka

Poszukujemy osoby, która 3 razy w tygodniu (wtorek, środa, czwartek) odpłatnie będzie odbierać nasze dzieci - z Przedszkola przy ul. Przystankowej oraz ze Żłobka przy ul. Dębowej.

Zadanie do wykonania jest następujące: odebranie Jasia z Przedszkola oraz Róży ze Żłobka ok. godz. 16:00 i przyprowadzenie ich do naszego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Akacjowej a następnie zostanie z dziećmi do godz. 17:30.

Wszystkie miejsca - przedszkole, żłobek, mieszkanie - są bardzo blisko siebie.

Poszukujemy osoby, która dysponuje czasem j.w. oraz ma odpowiednie podejście do dzieci. 

Jasiu i Róża w naszej ocenie się grzeczni i bezproblemowi, ale wiadomo, że tak co do zasady powie każdy rodzic, który w naturalny sposób jest mega fanem swojej pociechy. Dzieci są uśmiechnięte, ruchliwe i szczerze pisząc wracając z Przedszkola / Żłobka są tak przebodźcowane, że zazwyczaj potrzebują w domu chwilę odpocząć (czytaj: nie szaleją - można im włączyć jednego Strażaka Sama czy inną Peppę Pig - na iPadzie, bo telewizora w mieszkaniu brak)
Zadanie oceniamy jako potencjalnie atrakcyjne dla osoby w wieku przedsenioralnym i senioralnym. Ta propozycja wydaje się także być interesująca dla osób młodych, które chcą zdobyć jakieś doświadczenie i poczuć na własnej skórze z czym wiąże się zarabianie pieniędzy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila tvbielany@gmail.com lub pod tel 606 98 50 480 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.