11 października 2015

Plac Zabaw przy Szkole w Bielanach Wrocławskich - wielki remont

Trwa wielka przebudowa placu zabaw przy Szkole w Bielanach Wrocławskich. Idzie to na tyle szybko, że nie jestem w stanie wrzucić najbardziej aktualnych zdjęć. To co widzicie na załączonych fotografiach przestawia stan 2 i 1 tydzień temu.  

Inwestycję jak widać na tablicy informacyjnej realizuje firma ze Świdnicy a finansuje Gmina Kobierzyce. Projekt całości publikowałem uprzednio na BielanyWroclawskie.com - jeśli ktoś ma potrzebę można się z tym zapoznać klikając tutaj

Remontowany teren został odpowiednio ogrodzony/ Wycięto wiele zieleni i pomniejszych drzewek, ale chyba było to nieuniknione ponieważ Plac Zabaw istotnie się powiększył. Drzewa, które zostały odpowiednio zabezpieczono.

W czasie Bielanskiego Biegu Rodzinnego wykorzystaliśmy z dziećmi płot przy Placu Zabaw i zawiesiliśmy na nim nasze plakaty zagrzewające biegaczy do walki o jak najlepszy wynik na trasie na 5 km i na 10 km. Nie wiem jak sprawdziło się to dla innych, ale doping moich dzieci pozwolił mi przeciec 10 km w 50 minut :) O razu dodam - plakaty zawiesiliśmy na 1h przez biegiem a ściągnęliśmy 1h po biegu.
Remont za dnia i w nocy (no dobra wieczorem) "nadzoruje" Róża, która nie może się doczekać kiedy pierwszy raz będzie mogła przetestować nowe zabawki. Beta testy "starego" placu zabaw wykonywał kiedyś jej brat - tutaj można zobaczyć jak Plac Zabaw przy Szkole wyglądał  2 lata temu..


Panowie! Gdybyście potrzebowali wsparcia budowanego to my mamy na stanie małą kopareczkę ze sprawnym operatorem :))) 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.