16 września 2015

Bieg i Festyn w Bielanach Wrocławskich już 20.09.2015

Już 20.09.2015 odbędzie się Bielański Bieg Rodzinny – okazja do integracji mieszkańców na sportowo. W ramach tego wydarzenia w tzw. Strefie Kibica na Arkalandi odbędzie się Festyn organizowany przez Sołectwo Bielany Wrocławskie. Innymi słowy – nie tylko biegacze będą mogli spędzić ciekawie najbliższą niedzielę. Czego można się spodziewać – o tym więcej tutaj.

Osoby zmotoryzowane powinny uwzględnić w swoich niedzielnych planach występujące czasowe utrudnienia na drogach w Bielanach Wrocławskich. Z tego co mówiono na Zebraniu Wiejskim wynikało, że w szczególności mieszkańcy Osiedla Arkadia otrzymają do swoich skrzynek informacje w tym względzie.

źródło:www.pro-run.pl
Jak widzę na stronie organizatora do grona partnerów Bielańskiego Biegu Rodzinnego dołączyły dwie firmy prowadzące swoją aktywność w naszym Sołectwie – najlepszy w okolicy sklep z winami czyli WINE NOT? oraz zupełnie nowy obiekt hotelelowo-restauracyjny Orient Palace. Pamiętajcie o nich – kupcie winko u Christophera lub wybierzcie się na obiad do Orientu :)

Do zobaczenia w niedzielę!

1 komentarze:

Centrum Działań Twórczych "KUŹNIA" pisze...

Oraz Centrum Działań Twórczych "Kuźnia"

Centrum Działań Twórczych "Kuźnia" funduje 6 nagród w formie Karnetów Rodzinnych na wybrane zajęcia (z wyłączeniem zajęć zespołów tanecznych) po trzy wejścia na zajęcia o profilu dziecięcym, młodzieżowym i dla osób dorosłych.

Na wydarzeniu Bielański Bieg Rodzinny, CDT "Kuźnia" zaprezentuje występ zespołu tanecznego "LUZ" w stylu hip - hop, występ zespołu teatralnego z"Ulicznego Teatru Młodych", który przedstawi krótką etiudę plenerową.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.