6 kwietnia 2015

Plac zabaw przy szkole w Bielanach Wrocławskich - update 2014-04-06

Interesuję się placem zabaw przy szkole w Bielanach Wrocławskich bo zwyczajnie uważam to za ważny temat, na który możemy mieć wpływ. Nie znajduję innych spraw bardziej kluczowych z mojej perspektywy niż zapewnienie dobrego miejsca do spędzania wolnego czasu dla Rodzin.

M.in dlatego na BielanyWroclawskie.com pojawiały się już wpisy poświęcone temu tematowi. Pisałem o tym tutaj przy okazji obejmując także temat okolicznego przejścia dla pieszych. Do sprawy pasów na ul. Kolejowej będzie trzeba jeszcze wrócić, bo jest to dalej niezałatwione, ale dziś jest dobre, świąteczny czas na przekazanie Wam Drodzy Czytelnicy dobrych informacji o placu zabaw przy szkole.

Krótko, aby się nie rozpisywać:

  • Plac zabaw będzie modernizowany
  • Plac zabaw będzie powiększony
  • Pojawi się na nim nowy sprzęt :)
  • W tym miesiącu zostaną zlecone prace projektowe
  • Inwestycja będzie zrealizowana w 2015 r.
  • Dziękuję Gminie Kobierzyce w osobie P. Ligasa za udostępnienie informacji
Mamy dla Was również wstępna wizualizację wraz z opisem przedstawiającą jak plac zabaw przy szkole w Bielanach Wrocławskich może wyglądać w niedalekiej przyszłości.
2 komentarze:

Mateusz Łoskot pisze...

Bardzo dobre wiadomości.
Dzięki za informowanie na bieżąco i Gminie za zacne plany doinwestowania terenu.

s. pisze...

super! brakuje mi właśnie jakiegoś sensownego lacu zabaw w tej czesci bielan. Mam wrażenie, że cała przestrzeń publiczna, która jest przez gminę organizowana ogranicza się do arkalandii... pozostała część bielan jest pozostawiona bez niczego;(

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.