9 października 2014

WINE NOT? Bielany Wrocławskie

Już w sobotę 11 października otwiera się nowe, ciekawe miejsce w Bielanach Wrocławskich. WINE NOT? bo o tym sklepie z winami mowa zlokalizowany jest przy ulicy Wrocławskiej 7 i sąsiaduje z boku z RETRO sport&fitness oraz od góry z Centrum Działań Twórczych KUŹNIA. Mili właściciele tego miejsca umożliwili nam wykonanie zdjęć na kilka dni przed oficjalnym otwarciem :)

Christophe wraz z Małżonką stworzyli w Bielanach Wrocławskich miejsce gdzie kupimy francuskie wina + oliwy, oraz wrocławskie kawy + czekolady czyli wszystko co najlepsze. Jak dziś rozmawiałem z właścicielem to od razu widać było ten błysk w oku jak tylko można było zejść na tematy winiarskie i powiedzieć co, jak i gdzie będzie stało. WINE NOT? ma być miejscem z ofertą winiarską przeznaczoną dla każdego. Wina będzie można kupić, degustować, ale co chyba szczególnie cenne dla wszystkich sympatyków klimatów winiarskich o winach będzie można tutaj porozmawiać z właścicielem - znawcą i pasjonatem win.

W lokalu trwają ostatnie prace wykończeniowe przez oficjalnym otwarciem jakie będzie miało miejsce w sobotę w godz. 13:00-17:00. Kończony jest mural/malowidło oczywiście w winiarskim klimacie, trwa wykładanie na beczki, palety i eleganckie półki butelek w winami prosto z Francji. 

W imieniu właścicieli przekazujemy i Wam Drodzy Czytelnicy zaproszenie na otwarcie WINE NOT? w Bielanach Wrocławskich - przyjdźcie na degustację, zatrzymajcie się na chwilę, skosztujcie smakowitości i zostańcie klientami nowego miejsca z klimatem w Bielanach Wrocławskich.

1 komentarze:

Mateusz Łoskot pisze...

Bomba, będzie gdzie uzupełniać domowy stojaczek (Że też człowiek sam o tym nie pomyślał :P)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.