16 października 2014

Nowa inwestycja blisko Bielan Wrocławskich czyli Multi-forma II w Ślęzie

Osiedle Multi-forma II jest architektoniczną kontynuacją położonego w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Multi-forma. Inwestycja realizowana jest przez firmę Art-Deweloper czyli dewelopera, który swoje biuro handlowe zlokalizował w Bielanach Wrocławskie a który wielu z nas dał się ostatnio poznać z bardzo dobrej strony jako sponsor Bielańskiego Biegu Rodzinnego

Nowo powstające osiedle tworzą kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. Oferta obejmuje 24 domy o powierzchni od 112,86 mkw do 126,34 mkw z ogródkami od 40 mkw do 183 mkw. 
Wszystkie domy składać się będą z dwóch kondygnacji. Na parterze będzie się mieściła kuchnia z salonem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz łazienka. Na piętrze będą się znajdowały 3 lub 4 sypialnie oraz funkcjonalna łazienka. Każdy dom będzie posiadał garaż w bryle budynku a ich budowa ruszy jeszcze w tym roku.

Dochodzą nas także informacje, że to nie ostatnia inwestycja Art-Deweloper, która może potencjalnie zainteresować Czytelników BielanyWroclawskie.com. Już niedługo napiszemy o nowym projekcie mieszkaniowym realizowanym przez tego Inwestora :) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.