2 czerwca 2014

ATM Grupa z Bielan Wrocławskich - kilka interesujących informacji

ATM Grupa czyli wielka giełdowa spółka z siedzibą oczywiście w Bielanach Wrocławskich opublikowała cykliczny Komentarz do skonsolidowanego raportu kwartalnego. Strona BielanyWroclawskie.com nigdy nie miała i dalej nie ma ambicji by stać się źródłem informacji inwestycyjnych, ale w Komentarzu, o którym mowa (link) pojawiło się kilka newsów, które warte są do uwypuklenia dla Mieszkańców Bielan Wrocławskich


Wiemy, że nie macie dużo czasu (znane :) więc w punktach:
  1. W studio ATM Grupa przy ul. Dwa Światy będą wystawiane spektakle nie tylko wrocławskiego Teatru Komedia, ale zagoszczą tutaj teatry z całej Polski. To świetna wiadomość!
  2. Spółka szykuje się do realizacji projektu pod nazwą „Breslau", który zakłada ekranizację powieści Marka Krajewskiego – słynnego wrocławskiego autora kryminałów
  3. Wykaz spółek, które wchodzą w skład ATM Grupa przedstawia się następująco – zwróćcie uwagę ile z nim ma siedzibę w Bielanach Wrocławskich :)

Tym razem nic nie napisano o ATM Inwestycje, ale przypominamy, że ta spółka w niedalekiej, jak nam się wydaje, przyszłości przystąpi do realizacji dużego projektu deweloperskiego na terenie naszego Sołectwa o czym pisaliśmy tutaj. Nowy kompleks mieszkaniowy powstanie niemal vis a vis Aquaparku Bielany Wrocławskie, o którym pisaliśmy tutaj a którego budowa rusza lada chwila.

źródło: http://www.atmgrupa.pl/konkurs/
źródło: http://www.atmgrupa.pl/wp-content/uploads/2013/08/Dzia%C5%82ka-z-lotu-2.jpg
Rozstrzygnięto już przetarg architektoniczny na deweloperską inwestycję spółki ATM Inwestycje i nawet kontaktowaliśmy się ze zwycięską Pracownią, ale grzecznie poinformowano nas, że Inwestor nie wyraził zgody na upublicznianie projektu. Szanujemy to oczywiście i liczymy na to, że będziemy mogli jako pierwsi lub jedni z pierwszych przekazać informację o tej inwestycji, gdy tylko będzie to możliwe. Sami znamy kilka osób wśród Mieszkańców Bielan Wrocławskich, którzy potrzebują zmienić lokum na większe lub kupić takowe dla swoich dzieci.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.