4 maja 2014

Wrocławski Teatr Komedia na występach w Bielanach Wrocławskich

Po kilku wydarzeniach teatralnych organizowanych przez Sołtysa Bielan Wrocławskich Adama Orylskiego przy współpracy różnych organizacji i osób wydaje się, że w młodym pokoleniu zasiano już kulturalne ziarno. Jeśli Wy Drodzu Dorosli z Bielan Wrocławskich narzekaliście, że niewiele się dzieje jeśli idzie o ofertę teatralną w Bielanach Wrocławskich to śpieszę do Was z informacją, że ta sytuacja właśnie się zmienia.
 
Wrocławski Teatr Komedia jak się wydaje porozumiał się z ATM Grupa i na Scenie ATM wystawi swój najnowszy spektakl. Scena ATM to 400 miejsc i z tego co widziałem na tym zdjęciu sam obiekt wygląda naprawdę imponująco.

Szczerze napiszę Wam, że od razu chciałem kupić na to wydarzenie bilety (bo teatr, bo pod nosem, bo lokalnie), ale debiut sceniczny tzw. Miśka Koterskiego zdecydowanie nie jest dla mnie motywatorem, aby wydać pieniądze na ten spektakl. Niemniej jednak z pewnością są w Bielanach Wrocławskich osoby, dla których to przedstawienie będzie atrakcją i z radością udadzą sie na Scenę ATM, aby pośmiać się na przedstawieniu rodem z Czech.
 
Bardzo chciałbym, aby Scena ATM wystawiała dla nas równiż inne spektakle. Gdy będę widział o takowych od razu o tym napiszę na BielanyWroclawskie.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.