12 kwietnia 2014

RETRO sport & fitness w Bielanach Wrocławskich przy ul. Wrocławskiej 7


O klubie zlokalizowanym przy ul. Wrocławskiej 7 pisaliśmy już dla Was wielokrotnie. Publikowaliśmy zdjęcia jeszcze z etapu prac wykończeniowych przed oficjalnym otwarciem 7Kontynentu. Wtedy do środka zaprosiła nas Magdalena Andrzejewska, o której późniejszych sukcesach sportowych również dawaliśmy znać.

Dziś publikujemy świetną informację: wspaniała miejscówka do ćwiczeń w Bielanach Wrocławskich zostaje z nami !!!


Aktualnie RETRO sport & fitness bo taką markę przyjmie nowe miejsce przechodzi proces transformacji. Trwa remont, ale nie zaprzestano możliwości ćwiczenia - dzięki świetnej w ostatnim czasie pogodnie część zajęć odbywa się na zewnątrz, co na prawdę daje sporo fun'a.


Obserwujecie BielanyWroclawskie.com - będę wrzucał co jakiś czas zdjęcia obrazujące postęp prac w środku. Mam nadzieję, że jako pierwsi opublikujemy projekt nowego wnętrza, nowy opis filozofii działania klubu oraz dokładnie przedstawimy jego ofertę w nowym wydaniu.

Na koniec osobisty komentarz: 
do klubu na Wrocławskiej 7, aktualnie działającego pod marką RETRO sport&fitness uczęszczam od Marca 2014 i napiszę wprost - jestem zły na siebie, że nie zacząłem wcześniej mimo, iż tak profesjonalne miejsce do sensownych ćwiczeń miałem pod nosem przez te wszystkie lata. Moja rada - jeśli się zastanawiacie czy przyjść poćwiczyć tutaj - nie traćcie czasu na takie analizy tylko koniecznie przyjdźcie dziś / jutro bo warto, really.

1 komentarze:

Mateusz Loskot pisze...

Świetna wiadomość, bo zastanawiałem się gdzie najbliżej jakikolwiek klub po wyprowadzce 7Kontynent. Dzieki!

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.