28 marca 2014

Będzie na serio będzie Aquapark w Bielanach Wrocławskich

Zdaję sobie sprawę, że wątek Aquaparku w Bielanach Wrocławskich pojawiał się już kilka razy na BielanyWroclawskie.com, ale uważam temat za na tyle ważny i ciekawy dla naszych Czytelników, że warto go podejmować. Dotychczasowe wpisy na temat tej inwestycji możecie przeczytać klikając w ten linkZ tzw. źródeł zbliżonych do Inwestora wiemy, że wybrano Inwestora Zastępczego dla realizacji Aquaparku Bielany Wrocławskie

Gdy było kilka dni dobrej, słonecznej pogody wybrałem się na wózkowy spacer i wykonałem kilka zdjęć prac jakie toczą się na nowym skrzyżowaniu tuż przy siedzibie ATM Grupa. To właśnie w tym miejscu powstaje wjazd do Aquaparku Bielany Wrocławskie – trzeba będzie przejechać przez rzadko bo rzadko, ale jednak wykorzystywane tory kolejowe. W połowie marca sytuacja na miejscu inwestycji prezentowała się tak:
Na czas oczekiwania na ukończenie budowy w Bielanach Wrocławskich gorąco polecam Termy Jakuba w Oławie. Z Bielan Wrocławskich jedzie się tam 25-30 min. (A4), jest darmowa pierwsza godzina na Multisporta, dzieci do lat 5 wchodzą za darmo a z mojej perspektywy obiekt ten ma trzy podstawowe zalety (1) duży parking z wieloma wolnymi miejscami (2) dobry basen dla dzieci - dla naszych: 9-miesięcznej Róży i 3,5 letniego Janka to przestrzeń w sam raz (3) znaaacznie mniej ludzi niż w Aquaparku we Wrocławiu – to dla mnie kluczowa przewaga bo można w spokoju, bezpiecznie spędzić czas z dziećmi. Dostępna jest też zjeżdżalnia (starsze dzieci), sauny a po pływaniu można się napić świeżo wyciskanego soku. Obiekt jest czysty, nowoczesny, taki w sam raz jeśli idzie o rozmiary. Jako niemal cotygodniowy użytkownik polecam szczerze to miejsce a po więcej informacji odsyłam na stronę Term Jakuba. Uwaga! Do tego aquaparku wpuszczają wyłącznie w obcisłych strojach – nie wiem czym to jest powodowane, ale warto mieć takie info zanim człowiek się tam wybierze :)

3 komentarze:

Mariusz Bunio pisze...

Tez czekamy na ten Aquapark. Poki co jezdzimy do Trzebnicy ----> http://www.trzebnicazdroj.eu/6/273/galeria.html Smialo moge polecic ten obiekt wszystkim rodzinom z malymi dziecmi. W lecie jest tam jeszcze ciekawiej...

Mariusz Bunio pisze...

oczywiscie honoruja Multisporta, Fit Profit i zapewne inne karty --- 120min+10min jest na aquapark lub 70min+10min MIX aquapark + sauny. Jest naprawde przyzwoicie.

Mateusz Łoskot pisze...

Dzięki Piotr za namiar na obiekt w Oławie.
Wczoraj byliśmy z naszym maluchem w Termach i rewelacja. Bardzo kameralny basen, żaden moloch no i świetne jedzenie po pływaniu :)

Pozdrawiam,
Mateusz

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.