9 listopada 2013

Osiedle przy Zamku - czyli nowa inwestycja deweloperska spółki ATM Inwestycje w Ślęzie blisko Bielan Wrocławskich

 W czerwcu pisaliśmy tutaj o szykowanej, dużej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez ATM Inwestycje. W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy projekt dla Bielan Wrocławskich śpieszymy do Was z informacją o baaaardzo ciekawej inwestycji Spółki na terenach vis a vis Zamku Topacz gdzie właśnie ruszyła budowa Osiedla przy Zamku.

Jak czytam na stronie poświęconej temu projektowi:
  • Inwestycja obejmuje 35 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. 
  • Do wyboru są 2 rodzaje budynków (segment skrajny lub środkowy) o powierzchni 103 m2
  • Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli
  • Wszystkie domy posiadają ogródki
  • Wygodny dojazd do posesji oraz parkowanie umożliwi podjazd oraz 2 miejsca postojowe
Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach i właśnie ruszyła sprzedaż z Etapu I. Jeśli ktoś nie jest zorientowany w okolicy, o której jest mowa to wątpliwości rozwieją poniższe zdjęcia z lotu ptaka (pewnie wykonywane z helikoptera, który czasami krąży nad naszymi głowami ;)

źródło: www.osiedleprzyzamku.pl
źródło: www.osiedleprzyzamku.pl
Na stronie jasno napisano, że:
  • deweloperem jest spółka ATM Inwestycje wchodząca w skład ATM Grupa (czytaj: duża, poważna, giełdowa spółka o stabilnej sytuacji i transparentnych finansach)
  • całość inwestycji realizowana jest ze środków własnych Spółki a nie z kredytu
  • system płatności dla dewelopera jest następujący: 10% na start, 90% przy odbiorze mieszkania (czytaj: ryzyko dla Klienta jest minimalne żeby nie napisać żadne)
źródło: www.osiedleprzyzamku.pl
źródło: www.osiedleprzyzamku.plByć może nigdy nie napisałem tego wprost, ale osobiście jestem wielkim sympatykiem Zamku Topacz położonego w Ślęzie tj. bardzo blisko naszych ukochanych Bielan Wrocławskich. Cały kompleks Zamku Topacz to nie tylko idealne miejsce do aktywności fizycznej (świetnie się tam biega), rewelacyjne miejsce do spotkań (restauracja gdzie organizowaliśmy kilka spotkań rodzinnych i nasi Goście zawsze byli zadowoleni), ale także cały zestaw zabudowań, które odrestaurowane z pietyzmem prawdziwie cieszą oko. Mając w tyle głowy, że właściciele tegoż obiektu są na tyle zamożnymi ludźmi, że mogliby to zamknąć i nikogo nie wpuszczać niezmiernie cieszę się, że możemy rodzinnie korzystać z atrakcji jakich nam dostarcza to miejsce. Mówiąc wprost: jak ktoś mieszka na Krzykach to ukojenie znajdzie w Parku Południowym - dla mnie jako mieszkańca Bielan Wrocławskich takim miejscem jest właśnie cały kompleks Zamku Topacz, gdzie przykładowo podczas urlopu ojcowskiego bywałem literalnie codziennie.

W mojej opinii Osiedle przy Zamku to wyróżniająca się propozycja na lokalnym rynku deweloperskim. Nie mam wątpliwości, że sąsiedztwo Zamku Topacz, poważna firma realizująca inwestycję, bliskość Wrocławia i inne aspekty sprawią, że segmenty szybko znajdą swoich właścicieli, którzy być może w niedalekiej przyszłości będą mogli dosłownie w kapciach przyjść sobie na event operowy, gdyby Opera Wrocławska znów wybrała Zamek Topacz na miejsce swoich występów :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.