30 listopada 2013

Odnowiony budynek Orvaldi w Bielanach Wrocławskich

Budynek z logotypem marki Orvaldi kojarzą wszyscy Mieszkańsy Bielan Wrocławskich i osoby przejeżdżające przez nasze Sołectwo. Monunentalny napis na dachu budynku widać na każdej mapie, która pokazuje Bielany Wrocławskie z lotu ptaka. 

Jak się wydaje dobiega końca kilkuetapowy remont tego budynku. Po pierwszym kroku jakim było zburzenie wysokiego, ceglanego płotu (świetny ruch taktyczny) każdy kto jeździ ulicą Wrocławską doskonale widzi kto i z jaką działalnością ulokował się w tej lokalizacji. To tutaj swój oddział ma BZWBK, który przejął Kredyt Bank a pewnie w niedalekiej przyszłości zielone barwy zostaną zastąpione marką właściciela BZWBK to jest hiszpańskiej potęgi bankowości tj. Santander.

 
 
Przed budynkiem stale stoi tablica informująca, że budynek ten oferuje pomieszczenia na wynajem = uwzględniając świetną lokalizację, widoczność, dostępny parking pewnie w niedalekiej przyszłości zobaczymy tam logotypy kolejnych firm, które to miejce wybiorą do prowadzenia swojej działalności gospodarczej.
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.