27 października 2013

Zmiany na placu zabaw przy Szkole w Bielanach Wrocławskich

Plac zabaw przy Szkole w Bielanach Wrocławskich sluży głównie najmłodszym dzieciom. Po dłuższym okresie oczekiwania w uprzednio przygotowane ku temu miejsce wstawiono zjeżdżalnię wraz z całym eleganckim zapleczem. Konstrukcja jest solidna i estetyczna.
 
Nie wiem z jakich funduszy to zostało zrobione: czy to jest dokończenie inwestycji w ramach uprzedniego budżetu czy też jest to wykonane z nowych funduszy sołeckich zgodnie z ustaleniami z ostatniego Zebrania (czytaj piąty bullet z tego wpisu -link)  - w sumie jest mi to obojętne, ale ważnym jest, że dzieci mają zmianę na plus ;)


Na BielanyWroclawskie.com stajemy na głowie, aby dostarczyć Wam rzetelnych informacji :) dlatego tym razem poprosiłem mojego synka Jasia, aby wykonał testy zjeżdżalni, domku, drabinek itd. Testy wypadły pozytywnie o czym świadczy roześmiana twarz dziecka. Mijając ten plac zabaw codziennie widzę, że takich radosnych testerów jest tam więcej - pogoda zdecydowanie sprzyja.Przy okazji zauważyłem, że na placu zabaw uzupełniono nawierzchnię, która stanowi podłoże dla poszczególnych zabawek. Sampel tego co zrobiono pokazuje poniższe zdjęcie:

 
To co jeszcze pozostało do zrobienia na tym placu zabaw to naprawa jednej z karuzel. Wykonawca musiał przyoszczędzić na odpowiednim utwardzeniu powierzchni w skutek czego zapadła się ona i karuzela nie pełni swojej funkcji właściwie. Problem obrazuje poniższe zdjęcie.
 
Wciąż niezałatwioną sprawą jest również kwestia utwardzenia (choćby piaskiem) dojść do bramek przez które wchodzi się na ten plac zabaw.
 


1 komentarze:

Mariusz Bunio pisze...

Znow straszny syf na tym placu zabaw, ogrodzenia uszkodzone, wstyd ze nie ma kto sie tym Zajac.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.