29 października 2013

Osiedle Willa Bielany - nowa inwestycja deweloperska w Bielanach Wrocławskich

Na BielanyWroclawskie.com opisywaliśmy już niejedną inwestycję deweloperską realizowaną w Bielanach Wrocławskich. Przedstawialiśmy Wam Quart Bielany II, wspominaliśmy o Rodzinnej Enklawie, opisywaliśmy inwestycję pod nazwą Ogrody Bielańskie, Waszą uwagę staraliśmy się skupić na Konwaliowym Zaciszu oraz na Osiedlu Kameralnym w Bielanach Wrocławskich.
Minęło już trochę czasu odkąd anonsowaliśmy tutaj planowaną inwestycję deweloperską w Bielanach Wrocławskich – na szczegóły projektu realizowane przez ATM Grupa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale w tzw międzyczasie chcemy Was poinformować o innym projekcie jaki właśnie ruszył w Bielanach Wrocławskich.Mowa tutaj o inwestycji nazwanej Osiedle Willa Bielany, pod którą wykopy fundamentowe ruszyły już jakiś czas temu przy ulicy Dworcowej. Długie miesiące stała tam tylko reklama – zapowiedź a w ostatnim czasie pojawiły się ogrodzenia, wspomniane wykopy oraz zaczęła funkcjonować strona internetowa inwestycji.


Jak czytam na stronie dewelopera- tutaj:
  • Willa Bielany to jeden z czterdziestu czterech budynków mieszkalnych w kameralnej, czterosegmentowej zabudowie szeregowej
  • Domy w Willi Bielany mają powierzchnie od 140 do 172 m2, garaż wewnętrzny, a także przynależy do nich przestronny ogród oraz zewnętrzne miejsce postojowe
źródło: www. willabielany.pl
źródło: www.willabielany.pl

Odwiedzajcie BielanyWroclawskie.com - w najbliższych dniach opublikowane zostaną już gotowe posty na następujące tamaty:
  • Aquapark w Bielanach Wrocławskich - co się dzieje z tą inwestycją?
  • Ciekawa inwestycja deweloperska vis a vis Zamku Topacz w Ślęzie, ale blisko Bielan Wrocławskich
  • Ruszyła budowa Lidla (?)  przy głównej ulicy Bielan Wrocławskich (przy aptece)
  • Jak Małpka Express zadomowiła się w miejscu zwolnionym przez salon meblowy Meblik
  • inne

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.