16 października 2013

Orient Spa Palace Bielany Wrocławskie

Dziś to co lubimy najbardziej tj. przekazywanie jako pierwsi newsa o tym co ciekawego dzieje się w Bielanach Wrocławskich :)


Dzięki otwartości mieszkańca Bielan Wrocławskich a zarazem właściciela PH Orient mieliśmy możliwość pozyskania insiderskich wiadomości o inwestycji jaka jest realizowana w Bielanach Wrocławskich pod nazwą Orient Spa Palace. Nowy obiekt hotelowo-restauracyjno-konferencyjny powstanie w wyniku mocnej rewitalizacji budynku pałacowego z 1860 roku zlokalizowanego przy ul. Kłodzkiej 12 (główna ulica w Bielanach Wrocławskich)
Orient Spa Palace w momencie ukończenia inwestycji będzie obiektem, w którym gościom udostępnione zostanie:
·         Hotel z 34 pokojami: 32 pokoje 2 osobowe i 2 apartamenty 4 osobowe
·         Basen w piwnicy
·         Kompletne, prawdziwie indyjskie Spa z masażystami prosto z Indii
·         Restauracja z kucharzem prosto z Indii
·         Sala konferencyjna mogąca pomieścić do 120 osóbZ informacji uzyskanych od Inwestora wiemy, że zdecydowana większość materiałów jakie zostaną użyte do budowy i wystroju Orient Spa Palace tj. marmury, meble, lampy itd. będą importowane bezpośrednio z Indii. Ma to swoje uzasadnienie – w końcu PH Orient od lat zajmuje się działalnością handlową polegającą na sprzedaży towarów importowanych z tego kraju (zdjęcia towarów oferowanych przez PH Orient poniżej)Planowane zakończenie inwestycji to koniec 2014 roku – będziemy więc mieli nieco egzotyki w Bielanach Wrocławskich.
I jeszcze k'woli ścisłości: co do zasady nie piszemy o inwestycjach osób prywatnych mieszkających w Bielanach Wrocławskich chyba, że mamy na to jasne przyzwolenie, jak w tym przypadku.

1 komentarze:

Danuta Ziomek pisze...

Z całą pewnością wkomponuje się w nasze otoczenie. Mnie ta wiadomość cieszy zwłaszcza, że wystrój będzie orientalny. No i to Spa z masażystami prosto z Indii!

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.