1 września 2013

Uwaga Bielany Wrocławskie - czas na większą czujność

Na naszego maila (tvbielany@gmail.com) płynęła informacja jak niżej. Co prawda upłynęło juz trochę czasu (byliśmy na urlopie), ale przekazujemy ku przestrodze dziękując Szanownemu Sąsiadowi za sygnał.
 
 
Piszę do Państwa w sprawie kradzieży rowerów z ul. Świerkowej w Bielanach Wrocławskich. Dnia wczorajszego z naszej rowerowni zostały skradzione rowery marki FELT Q220 Nr ramy: AJ 08197126, drugi AJ 081967590 o wartości ok. 3500 zł. w załączniku prześlę Państwu zdjęcie. Jest to wydarzenie dla nas wstrząsające! Bielany to miejsce spokojne, bezpieczne! Nigdy nie miały miejsca tu takie wydarzenia! Jesteśmy zaskoczeni że w ogóle na naszym terenie mogło się to zdarzyć! Pogodziliśmy się już ze stratą rowerów, ale chcemy zapobiec takim zdarzeniom na przyszłość. Jeśli istnieje taka możliwość proszę o opublikowanie zdjęcia z informacjami o zdarzeniu, tak aby uczulić mieszkańców o wzmocnienie czujności. Z naszej strony uczyniliśmy już wszystko o ostrzeżeniu innych osób o bezpieczeństwo swojego mienia. 
 
Jestem za zdecydowanym eliminowaniem takich zachowań na naszym terenie, tak aby poczucie bezpieczeństwa było na zadowalającym poziomie.

 


1 komentarze:

Gamberetto pisze...

Niestety, na ul. Świerkowej, to akurat nie pierwszy przypadek kradzieży. Dokładnie.. na tym samym osiedlu zostało skradzione auto z parkingu zewnętrznego. A na parkingu wewnętrznym była podjęta, na szczęście nieudana próba kradzieży kolejnego samochodu.

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.