8 września 2013

Mieszkańcu Bielan Wrocławskich - weź udział w konsultacjach społecznych

Mili Czytelnicy - niezmiernie cieszy Wasza aktywność w podsyłaniu nam materiałów, które pozwlają aktualizować stronę BielanyWroclawskie.com. Od początku września niemal codziennie dostajemy od Was materiały nadające się do publikacji - dziękujemy i prosimy o więcej bo razem można wiele

Jak wiadomo zrobienie strony w obecnych czasach nie jest niczym trudnym - każdy Gimnazjalista jest w stanie wykonać stronkę w ciągu jednego weekendu. Prawdziwym wyzwaniem jest dostarczyć Czytelnikom wartościową, unikalną, interesującą ich treść (mówią na to "content") co w dobie ciągłego pośpiechu jest niełatwe. Jak wiecie BielanyWroclawskie.com to inicjatywa niekomercyjna, hobbystycza robiona amatorsko na rzecz wszystkich Mieszkańców Bielan Wrocławskich. Piszemy niemal wyłącznie o Bielanach Wrocławskich - chcemy koncentrować się na tym co dzieje sie tu i teraz w naszej Małej Ojczyźnie. Ostatnio piszemy częściej bo mamy już dwójkę dzieci, które swoje dzieciństwo spędzą w Bielanach Wrocławskich i okolicach - czytaj: motywacja do interesowania się lokalnymi sprawami skoczyła x2.

źródło: www.wroclaw.pl


Poniżej informacja od Mieszkańca Bielan Wrocławskich - Irka Hołowacz, który zachęca do aktywnego wzięcia udziału w konsultacjach. Aktywne uczestnictwo lub jak mówią inni "partycypacja" jest ważna głównie dlatego, aby decyzje dla nas ważne nie były podejmowane za naszymi plecami.

"Witam,
Jestem mieszkańcem Bielan Wrocławskim i czytelnikiem strony BielanyWroclawskie.com
chciałbym zasugerować umieszczenie na niej informacji o konsultacjach społecznych  w ramach „Roboczego Projektu Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego".W skład tego obszaru wchodzi również Gmina Kobierzyce.

Na stronie http://beta.www.wroclaw.pl/zaproszenie-do-konsultacji-spolecznych znajduje się szerszy opis i terminy wspomnianych konsultacji. Dodatkowo pod linkiem http://beta.www.wroclaw.pl/files/wiadomosci/konsultacje.pdf znajduje się ciekawy materiał zawierający wiele informacji statystycznych dotyczących Wrocławia i okolicznych gmin (w tym Gminy Kobierzyce). Czasami warto porównać się na tle innych. ;-)
Pozdrawiam
Irek Hołowacz"

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.