4 września 2013

Lingua Baby czyli Żłobek w Bielanach Wrocławskich


W dniu 1 września 2013 dostaliśmy info na maila, gdzie przeczytaliśmy, iż w Bielanach Wrocławskich powstał żłobek. Cytując dokładnie: „informuję, że na Bielanach powstał pierwszy żłobek, który uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia i akceptacje (SANEPiD, Straż, etc.) oraz jako pierwszy uzyskał wpis do ewidencji żłobków i klubów dziecięcych Gminy Kobierzyce (nr REKIS.Z.ZKS-0001/2013). Jest to pierwsza placówka w gminie, która uzyskała aprobatę Urzędu Gminy”

My jesteśmy akurat w takiej sytuacji, że dopiero co zakończyliśmy nasze korzystanie z prywatnego żłobka we Wrocławiu koło ul. Hallera (zdecydowanie polecamy –zainteresowanych po szczegóły zapraszam na tvbielany@gmail.com) a kolejny raz taka potrzeba pojawi się u nas za jakieś 10 miesięcy. Chcieliśmy się jednak podzielić z Czytelnikami BielanyWroclawskie.com tą dobrą nowiną – pewnie znajdą się osoby realnie zainteresowane, tu i teraz.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Lingua Land, którego jak się domyślam submarką jest Lingua Baby, już n razy wysyłał nam różne informacje o swoich inicjatywach i jakoś tak zawsze wychodziło, że nie udawało nam się tego wrzucić na stronę – teraz nadrabiamy licząc, że nie wypadniemy z listy mailingowej tej dynamicznej firmy adresującej swoje usługi dla dzieci i ich rodziców.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę Lingua Baby - tutaj.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.