2 września 2013

Biedronka vs LIDL czyli dyskonty w Bielanach Wrocławskich


Nie jest to jakieś epokowe wydarzenia, ale dla porządku warto odnotować, że w dniu 03.09.2013 ruszy w Bielanach Wrocławskich sklep sieci Biedronka. Piszemy o tym z trzech względów:
  1. chcemy odnotować, że o tej inwestycji wspominaliśmy już w kwietniu 2011 - tutaj. Jak widać na tym przykładzie w średnim lub długim terminie nasze informacje pozytywnie weryfikuje rzeczywistość :)
  2. stwierdzamy, że gdyby ekipa budowlana, która stawiała ten market odpowiadała za budowę dróg w Polsce to rok byliby w stanie wybudować 3 pasmową autostradę do Wawy - to co oni wyczyniali jeśli idzie o tempo oraz organizację prac to coś niesamowitego; to wszystko w połączeniu z prefabrykowanymi elementami, które przywozili na tą inwestycję sprawiło, że tak szybko udało się zakończyć ten proces - rispect! (o postępach w budowie pisaliśmy tutaj)
  3. sprawdzają się również inne informacje, które ujawnialiśmy na BielanyWroclawskie.com jako pierwsi - tutaj. Już wiemy oficjalnie i mamy potwierdzone, że na działce pomiędzy Apteką a Culinary Solutions a vis a vis Restauracji Piu powstanie market sieci LIDL. Będziemy więc mieli dyskontowe wojny w Bielanach Wrocławskich - dwa sklepy, kluczowych marek tego segmentu rynku, w odległości jakiś trzystu metrów od siebie. Fanatycy Red Bulla, którzy nie uświadczą go w Biedronce znajdą swój energetyczny napój w LIDLu.
 
 
Na koniec garść zdjęć zrobionych w ten weekend. Udało nam się nawet (ja + dwumiesięczna Róża w chuście na mnie) wślizgnąć do wnętrza i cyknąć zdjęcie. W ten sam weekend odwiedziłem w ciągu godziny trzy Biedronki w okolicy (1x Wysoka, 2x Ołtaszyn) w poszukiwaniu szpinaku baby - nigdzie nie było tego jak się okazało deficytowego towaru, nigdzie ....

  
na tej łące powstanie wkrótce market sieci LIDL

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.