26 czerwca 2013

Freshmarket Bielany Wrocławskie

W Bielanach Wrocławskich w inwestycji o nazwie Konwaliowe Zacisze w bezpośrednim sąsiedztwie Arkalandii od końca maja 2013 funkcjonuje sklep marki Freshmarket. Jak czytam na ich stronie:
  • Freshmarkety to sklepy convenience w konwencji deli, zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli, umożliwiające wygodne zakupy.
  • Właścicielem sieci Freshmarket jest Żabka Polska sp. z o.o. obecna na rynku od 1998 roku
 

Od siebie dodam, że:
  • bardzo podoba mi się podejście ekipy Freshmarket z Bielan Wrocławskich do kobiet w ciąży - duży plus ode mnie
  • działają do godz.23!!! dotychczas była albo Alma do godz.22 albo stacja Lukoil całą dobę
  • ta sieć nie walczy ceną, gra w innej lidze niż budowana nieopodal Biedronka - tam wpada się na szybkie zakupy i dobrze, że takie szybkie miejsce zakupów powstało tutaj
 Abyście nie mieli wątpliwości o czym mowa wrzucam zdjęcia.
2 komentarze:

Zandorath pisze...

Dlaczego nie wspomniał Pan o sklepie Dobry Wybór, który znajduje się tuż obok Fresh Marketu i również otwarty jest do 23? (dodatkowo został otwarty wcześniej niż Fresh...)

P. Łyszczak pisze...

O tym drugim sklepie nie napisałem ponieważ: zrobiłem tam zakupy zaraz po ich otwarciu i na rewersie rachunku napisałem im adres BielanyWroclawskie.com oraz mojego maila wraz z prośbą, że jak chcą się przedstawić lokalnej Społeczności to niech mi podeślą info na maila. Nie skorzystali z tej możliwości więc nie widzę sensu, aby o nich wspominać- takie jest całe story w tej sprawie...

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.