16 czerwca 2013

ATM Grupa ogłasza konkurs architektoniczny na projekt osiedla mieszkaniowego w Bielanach Wrocławskich

ATM Grupa jedna z kilku spółek notowanych na GPW, które mają swoją siedzibę w Bielanach Wrocławskich ogłosiła na swoich stronach konkurs dla osiedla mieszkaniowego, które planuje wybudować w Bielanach Wrocławskich. Dokładnie jest to komunikowane w następujący sposób:
źródło: www.atmgrupa.pl/konkurs

Nowe mieszkania powstaną na łącznej powierzchni 6,1 ha a cała inwestycja będzie realizowana na terenie pomiędzy budynkami ATMu przy ul. Dwa Światy, ulicą Błękitną a drukarnią. Szczegóły pokazuje ta mapa oraz widok z satelity- jak niżej:
źródło: Google Maps
Jeśli w rolę Inwestora - Dewelopera wchodzi ATM Grupa czyli super poważna spółka giełdowa to można się spodziewać inwestycji wysokich lotów. Konkurs dla architektów z pulą nagród 60 tys PLN z pewnością sprawi, że Inwestor otrzyma wiele ciekawych koncepcji urbanistyczno-architektonicznych.

Przewodniczącym jury, który podejmie ostateczne decyzje jest Pan Tomasz Kurzewski - rozpoznawalny w skali ogólnopolskiej przedsiębiorca i twórca potęgi ATM Grupa znany ostatnio z działalność innej niż związana medialna - m.in. Zamek Topacz, Muzeum Motoryzacji oraz inicjatywy społeczne, w tym takie dedykowane dzieciom.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.