1 kwietnia 2013

Studio Culinary Solutions - nowe miejsce w Bielanach Wrocławskich

Na ulicy Wrocławskiej 7 w Bielanach Wrocławskich powstaje kolejne bardzo ciekawe miejsce, które z pewnością będzie stanowić ważny wyróżnik naszego Sołectwa na tle innych i sprawi, że kolejni mieszkańcy (np. Wrocławia) zobaczą Bielany Wrocławskie przez zdecydowanie inny pryzmat niż tylko ten hipermarketowy.

Staramy się dostarczać naszym Czytelnikom świeżych informacji, ale nie zawsze uda się zdążyć na czas i uzyskać prawdziwie unikalnego newsa. Tym razem dzięki zaangażowaniu twórcy nowego miejsca w Bielanach Wrocławskich mamy przyjemność, by jako pierwsi poinformować o otwarciu Studia Culinary Solutions.

Studio Culinary Solutions, z tego co wyczytaliśmy z przesłanego do nas maila, to inicjatywa unikalna z pewnością w skali województwa a może i w skali kraju.

Studio Culinary Solutions to:
  • Slow Food Bistro - goście bistro będą mogli obserwować kucharzy w ich pracy "na żywo" - z tego co zrozumiałem wszystko ma być transparentne, nie robione na zapleczu
  • Szkoła gotowania - z całą masą szkoleń dla osób o różnym poziomie zaawansowania oraz wolą nauki kuchni z różnych stron świata; o szkoleniach w kwietniu i maju możecie przeczytać tutaj
  • Przestrzeń kulturalna, w której będą wisieć obrazy wrocławskich zdolnych artystów. Już od otwarcia będzie można obejrzeć oraz zakupić płótna oraz grafiki Moniki Stanisławskiej absolwentki ASP we Wrocławiu ( wystawiała m.in. w Parlamencie Europejskim, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, w BWA we Wrocławiu i Muzeum Karkonoskim)
  • i kilka innych inicjatyw realizowanych pod marką Culinary Solutions - sprawdź stronę
Jeśli czytacie nas już jakiś czas - w co chemy wierzyć - to pewnie wiecie, że jesteśmy entuzjastami dobrych smaków. W czerwcu 2012 proponowaliśmy zainicjowanie Grupy Solidarnych Zakupów w Bielanach Wrocławskich (więcej tutaj), ale liczba zgłoszeń nie była szałowa więc działamy na własną rękę. Warto również zauważyć, że na Wrocławskiej 7 w Bielanach Wrocławskich lokuje się coraz więcej ciekawych inicjatyw - od słynnego z Cross Fit klubu Mjollnir, przez szkołę muzyczną Yamaha, DJ Shop a kiedyś także salon Living Concept (szkoda, że już go nie ma).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.