17 kwietnia 2013

Stowarzyszenie "Bielany dla Ciebie" w akcji w Bielanach Wrocławskich

Od reprezentantów stowarzyszenia "Bielany dla Ciebie" otrzymaliśmy poniższy tekst (kursywą, na niebiesko) oraz zdjęcia z ich akcji przeprowadzonej w ostatnich dniach w Bielanach Wrocławskich.

Wiosenne porządki w Bielanach Wrocławskich.
Ładna pogoda w sobotę 13.04.2013 r. pozwoliła członkom Stowarzyszenia „Bielany dla Ciebie”, wraz z Prezes Elżbietą Regulską, rozpocząć porządkowanie miejsca przeznaczonego na jego siedzibę.
Wspomnieć należy również o niedawno powstałej Grupie Odnowy Wsi, której liderka Małgorzata Fiedler wykazała wielką efektywność w pracach i obie Panie były wzorem dla wszystkich pozostałych uczestników tej akcji.
Dobra organizacja i zapał do pracy dały bardzo widoczne efekty, co widać na załączonych zdjęciach. Przerwa pokazana na zdjęciu była bardzo apetyczna dzięki wypiekom niektórych pań, a integracja mieszkańców wsi w zakresie tej grupy nie ma równych sobie.
Już wkrótce kolejne prace , do których zapraszamy chętnych.
Sekretarz Stowarzyszenia Janina Kłossakps. 1 ode mnie: Jeśli Ty Drogi Czytelniku robisz coś ciekawego w Bielanach Wrocławskich - najlepiej na rzecz lokalnej społeczności to napisz nam o tym + dołącz jakieś grafiki/ foty. Postaramy się wrzucić to na stronę - postaramy się, nie gwarantujemy :) Nasz adres to: tvbielany@gmail.com

ps. 2 ode mnie:  Ja nie potrafię zapanować nad porządkiem w mieszkaniu czy na swoim ogródku a co dopiero mówić o angażowaniu się w akcje jak wyżej- stąd rispect dla Pań i Panów, którym się chce. Moją formą aktywności na rzecz społeczności Bielan Wrocławskich jest prowadzenie tej strony - już od ponad 2 lat. Czasu jest niewiele - sprawdźcie sobie z ciekawości w jakich godzinach pojawiają się posty - albo późny wieczór, albo wręcz noc :)
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.