21 kwietnia 2013

Ruszyła budowa sklepu Biedronka w Bielanach Wrocławskich

Już nie raz przekazywaliśmy Wam newsy z pierwszej ręki, świeże, unikalne, takie o których nie przeczytacie nigdzie indziej. Nie inaczej było gdy ponad dwa lata temu (jak ten czas leci) informowaliśmy, że pewna duża firma przymierza się do zakupu działki tuż przy głównej ulicy Bielan Wrocławskich.

Dziś trzeba napisać wprost - rzeszę sklepów jakie działają w Bielanach Wrocławskich powiększy sklep marki Biedronka. 


Biedronka w Bielanach Wrocławskich powstanie nieopodal Kościoła, restauracji PIU oraz inwestycji mieszkaniowej Quart. Mamy kilka świeżych fotek z właśnie "napoczętego" placu budowy. Na tablicy budowy jest wpisane "budynek usługowo-handlowy", ale jeśli zajrzycie na stronę wykonawcy tej inwestycji to nie będzie żadnych wątpliwości co tam będzie budowane - firma ILHO PL realizuje aktualnie kilka budów dla Biedronki w różnych miejscach Polski.

Dla takich ludzi jak ja Biedronka zawsze była problematyczna ponieważ ja gdy tylko mogę, zawsze i wszędzie płacę kartą płatniczą, najlepiej zbliżeniowo. W Biedronce natomiast, która wycina konkurencję swoimi cenami, nie można płacić kartą i już. Sieć znalazła sposób i na to stawiając bankomaty niemal przy każdym sklepie - sprytne i ratujące sytuację. Dotychczas korzystaliśmy z usług Biedronki na ul. Zwycięskiej, która ma dwie podstawowe zalety: (1) niemal nikt do niej nie przyjeżdża z powodu remontu drogi= nie ma tłoku, jest wybór (2) można zaparkować dosłownie 3 metry od wejścia do sklepu, dosłownie tyle = ma to znaczenie gdy na zakupy idzie się z 3 letnim bejbikiem i kupuje się dużo ;) Jeśli czytacie rewelacyjny PRNews to pewnie już wiecie, że lada chwila w Biedronce będzie można płacić telefonem komórkowym także pod tym względem będzie bardziej prestiżowo niż w Almie ;-)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.