14 listopada 2012

Wieczór Wina Własnego w Bielanach Wrocławskich

W tym roku z różnych przyczyn nie udało się zorganizować Wieczoru Pieśni Patriotycznej, który bardzo dobrze wspominałem z zeszłego roku. W dniu 11 listopada 2012 dostałem info, że wieczorem w tzw. starej świetlicy odbędzie się projekcja filmu, który wpisuje się w szczególny charakter dnia Święta Niepodległości, ale brak czasu i problemy technologicznie uniemożliwiły sprawne przekazanie tego newsa.

Dziś śpieszymy do Was z informacją, że już w najbliższy w starej świetlicy osoby związane ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Ziemi Kobierzyckiej organizują wieczór konsumpcji win własnej produkcji. Oprócz spożywania napitków przewidziano wspólne śpiewanie w akompaniamencie pianina, na którym zagra Jerzy Jagoda.

Nie mam żadnej odpowiedniej grafiki, który zobrazuje powyższą wiadomość więc pociągnę wątek winiarski w formie video. Przed Wami jeden z najbardziej cenionych ekspertów i winiarskich speakerów w USA - Gary Veynerchuk:


1 komentarze:

z pisze...

Ten wieczór konsumpcji to wyjątkowo ciekawa inicjatywa. Może by tak iść za ciosem i przykładem czwartkowych obiadów króla Stasia i wprowadzić np. copiątkową konsumpcję rzeczonych win, a nawet, w celach porównawczych, poszerzyć asortyment o gatunki z innych regionów, niekoniecznie Polski :)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.