26 lipca 2012

Motoclassic Wrocław tuż obok Bielan Wrocławskich

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować Czytelników BielanyWroclawskie.com o rewelacyjnej, dosłownie rewelacyjnej, inicjatywie jaka w tym roku będzie miała miejsce tuż obok Bielan Wrocławskich. Po sukcesie jakim zakończył się "Zlot Pojazdów z czasów II RP" organizatorzy poszli za ciosem i w tym roku z jeszcze większym rozmachem organizują międzynarodowy zlot pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2012.


Wszystko wydarzy się za niespełna miesiąc bo już w dniach 17-19 sierpnia 2012 na terenach Kompleksu Zamek Topacz i Muzeum Motoryzacji Topacz w pobliskiej Ślęzie. Najciekawiej dla osób, które chcą obserwować pojazdy i ich właścicieli a jeszcze nie mają swojego "eksponatu" do zaprezentowania przedstawia się weekend. Szczegółowy plan tych dni, który w całości znajduje się tutaj, zakłada m.in. kilka koncertów, pływanie łódką i kajakami, kiermasz ciastowo-słodyczowy i inne atrakcje specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach (yeah!) Będzie również Kącik Zabaw Motomalucha :) 


źródło: http://www.motoclassicwroclaw.pl
Szczerze i bez żadnych wątpliwości polecamy tą inicjatywę - aż miło patrzeć jak pasjonaci motoryzacji dzielą się swoją pasją z innymi. My na MotoClassic ściągamy naszych znajomych i ten weekend już od dawna mamy zarezerwowany na całodzienne pobyty w Topaczu. Do zobaczenia :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.