31 lipca 2012

Makro sprzeda część swoich gruntów w Bielanach Wrocławskich

Działające od lat w Bielanach Wrocławskich Makro zdecydowało się sprzedać część zajmowanych przez siebie terenów. Akcja wyzbywania się części nieruchomości będących w posiadaniu firmy nie dotyczy jedynie terenu Bielan Wrocławskich - firma zaangażowała ogromną agencję Cushman & Wakefield, by ta pośredniczyła w upłynnieniu gruntów również w innych lokalizacjach gdzie funkcjonują hale Marko.

źródło: makro.pl

Jeszcze za wcześnie, by przewidywać kto, za ile i po co ewentualnie kupi część terenów bielańskiego Makro (terenów gdzie obecnie jest parking), ale nie ma żadnych wątpliwości, że cena takiego gruntu nie będzie niska.

Przypomnijmy, że wiele obiektów handlowych już istnieje w tej okolicy a na potęgę budują się kolejne: nowa, największa w Polsce IKEA, pierwszy w Polsce market wielkiej niemieckiej sieci POCO Domane, ogromne centrum handlu o anglojęzycznej nazwie Bielany Trade Center oraz kino sieci Helios. To z pewnością nie koniec inwestycji na okolicznych terenach - działki na sprzedaż ma tam m.in. Agencja Nieruchomości Rolnych ...

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.