31 maja 2012

W Bielanach Wrocławskich powstanie multipleks kinowy!

Ostatecznie potwierdzają się informacje o tym, że w Bielanach Wrocławskich powstanie kino. Pisaliśmy już o tym dla czytelników BielanyWroclawskie.com w tym poście. Podkreślić trzeba, że nie mówimy tutaj o samochodowym kinie letnim na świeżym powietrzu, ale o prawdziwym multipleksie z kilkoma salami, popcornem i colą ;)

Kinowy multipleks w Bielanach Wrocławskich ulokuje się w sąsiedztwie Almy i Loopy’s World. Update te tutaj. Od dość dawna stoi tam spory budynek, w którym kiedyś mieściły się sklepy meblowe. Jak się domyślamy (nie mamy tego jeszcze na zdjęciach) trwają lub lada chwila ruszą prace remontowe.

Tym samym w nieodległej perspektywie zniknie kolejny argument za tym, by jeździć po cokolwiek do Wrocławia. Bielany Wrocławskie z roku na rok stają się coraz bardziej samowystarczalne. Inna sprawa to fakt, iż aktualne ustawienie świateł na skrzyżowaniu przy Partynicach oraz trwający remont na trasie Ślęza-Wysoka skutecznie zniechęca do jeżdżenia do Wrocławia. Ja jeżdżę rano i wracam wieczorem bo pracuję we Wrocławiu i ta sytuacja coraz bardziej mnie irytuje, ale to już temat na osobny wpis (wkrótce)0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.