11 maja 2012

Już w styczniu 2013 niemal pół setki nowych mieszkań w Bielanach Wrocławskich

Dłuższy czas trzeba było czekać na oficjalne informacje dotyczące inwestycji deweloperskiej realizowanej w Bielanach Wrocławskich przez firmę Quart Development

Jak czytamy na Parkiet.com:
"Zarząd Quart Development S.A. informuje, że w dniu 10 maja 2012 roku otrzymał obustronnie podpisaną umowę z firmą Strabag Sp. z o.o. (Generalny Wykonawca). Umowa dotyczy wybudowania budynku wielorodzinnego z 46 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2.440 m2 oraz 31 komórek lokatorskich i 50 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz infrastrukturą techniczną w systemie Generalnego Wykonawstwa na osiedlu Bielany Wrocławskie (II etap inwestycji). Termin wykonania prac upływa 15 stycznia 2013 r" 

źródło: http://www.quart.com.pl

Quart Bielany I już istnieje i jak się wydaje jest w pełni zamieszkały. Od głównej ulicy w Bielanach Wrocławskich osłania go budynek biurowo-usługowy gdzie mieści się m.in. Restauracja PIU (przy czym słowo restauracja jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu). Teraz przyszedł czas na rozbudowę tego osiedla, które przyjmie nazwę Quart Bielany II.


Po więcej wizualizacji odsyłamy na stronę Quarta. Nie jestem ekspertem rynku budowlano-deweloperskiego, ale marka Strabag oznacza dla mnie solidność. Z tego co kojarzę to Strabag wybudował niejedną ważną drogę w Polsce (i nie tylko :) - innymi słowy zdolności do popełnienia takiej w sumie niewielkiej dla nich inwestycji z pewnością posiada.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.