25 maja 2012

CrossFit mjollnir Bielany Wrocławskie

Jak pewnie wiecie Bielany Wrocławskie są prawdziwą stolicą polskiego CrossFit'u - tj. nowej. rozwijającej się w niesamowitym tempie zwłaszcza w USA, dziedziny sportowo-fitenssowo-lifestylowej. Jeśli macie telewizor i oglądacie reklamy to z pewnością rzuciła Wam się w oczy crossfitowa reklama zrobiona przez Reeboka.

Jak nas poinformował Rommel działająca przy 7Kontynecie nowa inicjatywa pod nazwą CrossFit mjollnir jest pierwszym w Polsce oficjalnie afiliowanym klubem CrossFit. Podkreślam: pierwszy w Polsce. Uzyskanie takiego statusu nie jest łatwe- oprócz przebycia szkoleń i zdania egzaminów trzeba wnieść opłatę oraz spełnić jeszcze kilka innych warunków. Jednym słowem - w Bielanach Wrocławskich jesteśmy świadkami kolejnej ważnej inicjatywy na pograniczu sportu, pasji, działalności biznesowej i integracji społecznej. Poniżej prezentujemy logo nowego Klubu:


MJOLLNIR - "ten, który miażdży"; Bojowy młot boga Thora, jednego z najwyższych bogów w panteonie Asów, syna Odyna. Jest symbolem wojowników i jarlów (szlachetnie urodzonych). W dokładnym tłumaczeniu oznacza zmiażdżacz. Pomaga osiągać cele i sukcesy, chroni przed stratami i niepowodzeniami; Jeden z pierwszych symboli wiary; Mjollnir został uznany przez bogów za największy skarb jako skuteczna broń przed olbrzymami. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.