22 kwietnia 2012

Arkalandia, Starbucks i Zebranie Wiejskie w Bielanach Wrocławskich

Kilka dni temu na naszego maila otrzymaliśmy informację od Sołtysa Bielan Wrocławskich do opublikowania na stronie BielanyWroclawskie.com. Poniżej (kursywą) wklejamy treść tej wiadomości, mówiącej o (1) Arkalandii, (2) Inicjatywie Starbucks'a (3) Nowym terminie Zebrania Wiejskiego.Szanowni Bielańczycy,
otwarcie Arkalandii spotkało się z niezwykle pozytywnym feedbackiem ze strony mieszkańców (małych i dużych). Szczególnie ci pierwsi przybywający z całej wsi a nawet sąsiadujących miejscowości spontanicznie wyrażali swój zachwyt obiektem - " Suuuuper ".

W tym miejscu chciałbym poinformować o niezwykle cennej społecznej inicjatywie, jaką podjąłem z firmą Starbucks mieszczącą się w Bielanach . Wynikło z niej w miesiącu lutym przekazanie z ich strony cennych nagród zlicytowanych na rzecz ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych w Wierzbicach.

Obecnie współpracuję z przedstawicielami Starbucksa na rzecz kolejnej inicjatywy - mianowicie przejęcia z ich strony regularnej opieki nad jednym z placów zabaw w Bielanach. Chodzi np. zagospodarowanie, drobne obsadzenia i ogólne uporządkowanie miejsca.

Jestem otwarty na Państwa sugestie , co do wskazania placu zabaw , nad którym patronat na bazie współpracy za mną mógłby przejąć Starbucks . Proszę o maile na adres
soltysbielan@wp.pl

Informuje Państwa również , że Zebranie Wiejskie odbędzie się w środę 9.05.2012 o godz. 18.30 w Świetlicy Bielańskiej na ul. Przystankowej 2 . Wkrótce przekażę szczegółowy plan zebrania.


Pozdrawiam

Adam Orylski
Sołtys Bielan Wr.


2 komentarze:

rykaluk pisze...

Dzięki za zamieszczenie wiadomości i za prowadzenie ciekawego serwisu. Dzięki Twojej stronie jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej rodzinnej miejscowości, choć już tu nie bywam na co dzień.
Mam tylko jedną prośbę do pana Sołtysa – nie jesteśmy Bielańczykami! Bielanianin, Bielaniak, ale nie Bielańczyk! Tak nazywał się pajac, który był maskotką Centrum Bielany. Nazywać tak mieszkańców Bielan jest nieładnie, oj, nieładnie... i nie po polsku! Pozdrawiam serdecznie - Marysia.

rykaluk pisze...

Oczywiście, bielaniak - małą literą ;)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.