28 marca 2012

Skatepark w Arkalandii w Bielanach Wrocławskich

Zaznajomieni z nami (na razie tyllko on-line'owo) Kornelia oraz Jasiek dostarczyli nam zdjęć i nowych informacji dotyczących naszej ulubionej bielańskiej inwestycji pod nazwą Arkalandia.

Od Kornelii dostaliśmy eleganckie zdjęcia, na których możecie podziwiać piękny plac zabaw dla juniorów, konstrukcję pergoli oraz siłownię na świeżym powietrzu.
Dzięki Jaśkowi wiemy, że na Arkalandii będzie jest montowana konstrukcja skateparku czyli miejsca wymarzonego, wyczekiwanego wśród wszystkich pasjonatów deskorolki i rolek. Wiemy także, że inwestycja ta będzie wykonana przez specjalistyczną firmę TechRamps i jak mówi Jasiek - jest to najlepszy z możliwych wyborów. Projekt skateparku wygląda tak:

Zachęcamy Was do podsyłania nam informacji, zdjęć, bielańskich plotek, newsów i innych takich. Nie interesują nas wycieczki osobiste. Interesują nas wieści o nowych inwestycjach, zmianach w naszym Sołectwie, ciekawych inicjatywach sportowo-kulturalncych ze szczególnym uwzględnieniem tego co przeznaczone dla dzieci.

PS. Odnalazł się nasz aparat więc lada dzień zasypiemy Was postami, które czekały na puszczenie w sieć bo brakowało nam fotek. Już myśleliśmy, że nasz synek wyrzucił aparat do śmieci (jak kilka innych rzeczy), ale na szczęście zdecydował się go tylko dobrze ukryć :)

2 komentarze:

Jakub pisze...

Czy wiadomo kiedy będzie można korzystać ze skateparku ?

Anonimowy pisze...

dzisaj podobno ma byc otwarty...

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.