21 marca 2012

Po turnieju szachowym czas na Zebranie Wiejskie w Bielanach Wrocławskich

Informowaliśmy już na stronie o Turnieju Szachowym oraz o zbliżającym się Zebraniu Wiejskim w Bielanach Wrocławskich. Poniżej (kursywą) prezentujemy informację jaką w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy drogą mailową od Sołtysa Bielan Wrocławskich.

 W dniu 10 marca 2012 w Świetlicy Bielańskiej miał miejsce II WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY. 
Kilka faktów: okolo 90 uczestników (rekord w ilosci uczestników został tym samym pobity, w zeszłym roku było ich ok. 40). Wiek najmłodszej uczestniczki - 6 lat, wiek pozostałych uczestników - bez ograniczenia :) Puchary zwycięzcom wręczał Sołtys Adam Orylski, współorganizator - Gminne Centrum Kultury i Sportu.
Sołtys składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i zaprasza na kolejne szachowe potyczki w grudniu 2012.

 
Sołtys informuje i zaprasza na zebranie wiejskie wszystkich Bielańczyków dnia 28.03 o godz. 18.30 w Świetlicy Bielańskiej na ul. Przystankowej 2. Na zebraniu zostanie przedstawiona dzialalność Sołtysa i Rady Sołeckiej w ubiegłym roku oraz dokonany podział funduszy sołeckich na rok 2012. Udział w zebraniu zapowiedzial Wójt Gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik.

Jeszcze kilka słów dla Czytelników BielanyWroclawskie.com od nas- jeśli macie jakieś pytania, które Waszym zdaniem warto zadać a z jakiś względów nie możecie pojawić się na Zebraniu Wiejskim wyślijcie maila na tvbielany@gmail.com czyli skontaktujcie się z nami. Jak tylko uda się dopchać do głosu :) zadamy pytania i damy feedback.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.