16 marca 2012

Ależ ruszyli z Arkalandią w Bielanach Wrocławskich!

Jedna z czytelniczek BielanyWroclawskie.com była tak miła,że zechciała nam podesłać świetne zdjęcia dokumentujące co się dzieje na terenie inwestycji określanej nazwą Arkalandia, o której pisaliśmy już wielokrotnie. Wszystko wskazuje na to, że przy takim tempie całość może być oddana do użytku (czytaj dla dzieci) na prawdę szybko. Zaangażowanie wykonawcy inwestycji istotnie wzrosło - dotarły do nas sygnały, że wczoraj panowie pracowali do godz. 23 (!) a jak dziś jechaliśmy tam kilka minut po godzinie 8 rano również sporo osób wykonywało tam intensywne działania.

Poniższe zdjęcia, autorstwa Kornelii Mielczarczyk (dzięki!), pokazują m.in. moment przywiezienia i rozładunku sprzętu na plac zabaw. Przyjechała również "siłownia", która stanie na świeżym powietrzu, jest mała ścianka do "wspinaczki" i inne takie - dobra jakość, a la ze Szwecji :) Nie pamiętam jak tam jest w projekcie, ale na taki sprzęt warto mieć oko stąd zastanawiam się czy w Arkalandii są zaplanowane jakieś kamery? Zbliża się Zebranie Wiejskie- będzie można o to podpytać.


Jeśli podoba Ci się nasza praca daj znać o stronie BielanyWroclawskie.com swojemu sąsiadowi. Można skorzystać np z tej ulotki - wydrukować i podać dalej :)

1 komentarze:

Rafał pisze...

Czyżby przypomnieli sobie, że termin oddania jest ustalony na 31.marca 2012 ?

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.