3 lutego 2012

JULA Bielany Wrocławskie zastępuje Electro World

JULA od 17 lutego 2012 nakręci do działania Bielany Wrocławskie :) W ciągu ubiegłego weekendu kilku panów z podnośnikiem dokonało wymiany barw w obiekcie, który jeszcze do niedawna zajmował Electro World. Pamiętając z jak wielką pompą otwierał się ten electromarket z pewnym (małym) żalem publikujemy niemal unikalne :) zdjęcia tuż przed zdjęciem ich barw firmowych...
JULA odznaczyła swoją obecność w Bielanach Wrocławskich i już od 17.02 będzie można się tam pojawić na zakupy. Ten kto bywa czasami w Wawie widział z pewnością jak wielkie siły i środki były angażowane w stolicy polski, by ogłosić mieszkańcom, że JULA otworzyła swój market. Nie wiemy czy z bielańskim multimarketem będzie podobnie pod względem szumu promocyjnego, ale będziemy się temu przyglądać. Dla niecierpliwych majesterkowiczów udostępniamy aktualną gazetkę z ofertami- mniej więcej można się zorientować jakiego rodzaju artykuły będą już wkrótce do kupienia w Bielanach Wrocławskich.

PS. Zoom w aparacie nam się naprawił - w Nikonie mówili nam, że raczej nic nie da się z tym zrobić a nasz 19-miesięczny synek cisnął naszym foto sprzętem o podłogę i proszę, zoom już działa ;)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.