7 lutego 2012

Eko Straż w Bielanach Wrocławskich działa mimo mrozów

Kiedyś już pisaliśmy o akcji jaką przeprowadza Martyna wraz ze swoimi Koleżankami. Bielańska, młodzieżowa Eko Straż angażuje się w zbiórkę darów rzeczowych i finansowych na rzecz zwierząt oraz aktywnie pośrednicy w pozyskiwaniu rodzin, które zechcą przyjąć pod swój dach koty lub psy. 

Jestem zdecydowanym sympatykiem aktywności realizowanej przez młode mieszkanki Bielan Wrocławskich. Imponuje mi ich zaangażowanie, chęć niesienie pomocy, działanie poprzez plakaty, ulotki i bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami naszego Sołectwa. Cieszy również profesjonalizm i dbałość o kwestie formalne - specjalna, zabezpieczona puszka oraz zgoda na piśmie na przeprowadzenie zbiórki finansowej. Myślę, że niejeden dorosły może pozazdrościć takiej organizacji.

źródło: bazy.ngo.pl
Ze swojej strony staramy się wesprzeć inicjatywę poprzez promowanie jej na naszej stronie. Gorąco zachęcamy Was do przygotowania produktów lub zarezerwowania jakiejś gotówki, by przekazać je osobom, które mimo mrozów dotrą do Was w najbliższym czasie. Dziewczyny nie dorobiły się jeszcze terminala Pay Pass więc proszę nie udawać zaskoczenia - karty nie będą akceptowane :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.