26 stycznia 2012

Jak w Starbucks'ie w Bielanach Wrocławskich wstęgę przecinano

Jak zapewne czytaliście już w różnych źródłach w Bielanach Wrocławskich powstała pierwsza w tej części Europy kawiarnia Starbucks w formule drive thru. Mówiąc w skrócie chodzi o to, że można zamówić kawkę bez wychodzenia z samochodu. Oczywiście tradycjonaliści znajdą miejsca do siedzenia wewnątrz lokalu i będą mogli korzystać z darmowego wi-fi. Oficjalne otwarcie lokalu miało swój mocno bielański akcent i uroczystą formułę. Kilka dni temu dotarły do nas zdjęcia przedstawiające Sołtysa Bielan Wrocławskich przecinającego wstęgę. Jak widać obowiązki włodarza Sołectwa czasami zmuszają do bardzo wczesnego wstawania- otwarcie miało miejsce o godzinie 6:30 rano ;)

Już teraz możemy zapowiedzieć, że lokalny Starbucks w imię tego o czym pisaliśmy m.in tutaj przewidział kilka smakowitych nagród dla Czytelników BielanyWroclawskie.com. O szczegółach tej inicjatywy poinformujemy wkrótce. 
Korzystając z okazji dziękuję Rafałowi i Michałowi z Bielan Wrocławskich, którzy fakt otwarcia lokalu sygnalizowali mailowo dużo wcześniej. Jako że prowadzenie niniejszej strony jest jedynie miłym hobby a nie obowiązkiem nie zawsze jestem w stanie wyrobić się z terminami stąd akurat to info pojawia się z opóźnieniem. Zwracam jednocześnie uwagę, że o wielu sprawach informujemy Was absolutnie jako pierwsi - w sieci i nie tylko. Ambicją BielanyWroclawskie.com jest dostarczanie swoim Czytelnikom wiadomości dotyczących Bielan Wrocławskich, które wcześniej nie były znane szerokiej publice. Przypominamy - jeśli dysponujecie takimi informacjami wrzućcie je na naszego maila (w prawym górnym rogu strony). Have fun & enjoy life. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.