7 stycznia 2012

Bielany Trade Center

Według wstępnego planu już w październiku 2012 może ruszyć nowe, wielkie centrum handlowe w Bielanach Wrocławskich. Nie mówimy tutaj o rozbudowanie Parku Handlowego, czyli całego zestawu sklepów stojących na terenach będących własnością spółki związanej z koncernem IKEA. Mowa jest o zupełnie nowym obiekcie, o którym dotychczas (chyba) nikt nie informował. Nazwa tej inwestycji to Bielany Trade Center, w skrócie BTC. Całość ma zająć (uwaga!!!) 64.000 mkw a miejsce do prowadzenia swojego biznesu ma znaleźć tam kilkuset przedsiębiorców, producentów, importerów i dystrybutorów branż odzieżowych, obuwniczych, galanterii, zaopatrzenia sklepów i biur, wyposażenia wnętrz i pokrewnych. 
źródło: www.bielanytc.plObiekt będzie zlokalizowany na terenach, które jeszcze niedawno należały do Agencji Nieruchomości Rolnych, a które znajdują się "na tyłach" Piotra i Pawła. Aktualnie znajduje się tam teren uprawy rolniczej. Pierwsze wizualizacje jakie pojawiły się na stronie Inwestora przedstawiają obiekt w następujący sposób:

www.bielanytc.pl
Pierwsze informacje jakie pojawiły się w sieci świadczą, iż ta nowa inwestycja ma łączyć w sobie sprzedaż hurtową, detaliczną oraz tzw. outlet. Dla osób, które zainteresowane są większą dawką szczegółowych informacji polecamy lekturę tego folderu przygotowanego przez BTC.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.