17 stycznia 2012

Arkalandia i Konwaliowe Zacisze w Bielanach Wrocławskich - update styczeń 2012

Całkiem niedawno pisaliśmy o żartach jakie raczy sobie robić firma, która miała w określonym terminie wybudować Arkalandię czyli duży teren rekreacyjny dla mieszkańców Bielan Wrocławskich tuż przy osiedlu Arkadia. W pierwszych dniach stycznia 2012 placu budowy Arkalandii wyglądał następująco: (wiem, że zdjęcia są marnej jakości - chętnie opublikujemy lepsze jeśli takowe doślecie :)
Na poważnie do swojej inwestycji podszedł za to Sanbet, który bardzo sprawnie praktycznie zakończył prace związane z budową inwestycji mieszkaniowej o wdzięcznej nazwie Konwaliowe Zacisze. Co prawda żadnych kwiatów konwalii nie widziałem z Jasiem podczas naszego sobotniego spaceru, gdy robiliśmy poniższe zdjęcia, ale muszę przyznać, że wszystko, jeśli idzie o inwestycję mieszkaniową i teren tuż przy nie,j wydaje się być dopięte na ostatni guzik.
3 komentarze:

Misieq pisze...

Czekam na zakończenie inwestycji z niecierpliwością. Byłoby miło porzucać do kosza z pierwszymi, wiosennymi promieniami słońca. Napawało optymizmem to, że ostatnio pojawili się na placu robotnicy, a nawet pracowała koparka. Na jak długo? Oby do końca!

Anonimowy pisze...

Konwaliowe Zacisze - może Gmina zainteresuje się bezpieczeństwem mieszkańcow, którzy musza chodzić po publicznych chodnikach obsadzonych głazami; co za kretyn je poustawiał. Na swoim gruncie może robić co mu się rzewnie podoba, ale na gminnym? - raczej dobro przechodniów i kierowców powinno wziąć górę nad interes biznesmena i wzbudzić zainteresowanie gminy.

Rafał pisze...

Te konwalie to chyba kolor elewacji miał być...

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.