1 grudnia 2011

Zrób coś dobrego na Święta

Idą Święta. Zamiast kupować dla samego kupowania i obdarowywać swoich bliskich rzeczami, których oni niespecjalnie potrzebują podsuwamy Wam pod rozwagę dwie akcje, o których zawiadomili nas Czytelnicy strony BielanyWroclawskie.com.

O pierwszej akcji poinformował nas Mariusz, który wspólnie ze swoimi znajomymi z Bielan Wrocławskich działa w słusznej sprawie. Każdy z nas może dołączyć do tej inicjatywy. Termin na przekazywanie darów mija 11 grudnia. Po dodatkowe informacje można również dzwonić do organizatorów- numer tel. kom. na plakacie.
plakat fundacja(1)


Informację o drugiej akcji przekazała nam Magdalena. Inicjatywa powstała przez zjednoczenie sił środowiska miłośników fitness (przy współudziale bielańskiego 7Kontynentu) i przybrała wdzięczną nazwę Piękna & Bestia. Charytatywne wydarzenie już 10 grudnia - szczegóły na poniższym, eleganckim plakacie.


Jak Wasze czujne oczy zobaczyły jedna i druga inicjatywa de facto gra do tej samej bramki. Beneficjentami akcji będą Dzieci z Hospicjum i to chyba w tym wszystkim jest najważniejsze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.