13 grudnia 2011

Sylwester blisko Bielan Wrocławskich

Otrzymaliśmy zaproszenie dla mieszkańców Bielan Wrocławskich do uczestnictwa w Balu Sylwestrowym ogranizowanym w Zamku Topacz. Wykupując wejściówkę na tą imprezę można liczyć na całą moc i całą noc atrakcji. Co ciekawe i warte podkreślenia Organizatorzy zadbali również o dzieci sylwestrowych imprezowiczów. Gdy rodzice będą się bawić w rytmach utworów z lat 50-tych ich pociechy będą mogły się bawić lub spać w Przedszkolu Złote Krople. Szczegóły Balu można uzyskać klikając na poniższą grafikę.


My do restauracji w Zamku Topacz wybierzemy się dzień wcześniej by w gronie rodzinnym świętować urodziny brata Pawła (oczywiście zamieszkałego w Bielanach Wrocławskich) Posiłek koniecznie będziemy chcieli poprzedzić wizytą w Muzeum Motoryzacji, które miałem okazję odwiedzić z Jasiem podczas Zlotu. Grudzień będzie więc dla nas iście muzealnym miesiącem - byliśmy w trzech muzeach w Berlinie (Pergamon, Przyrodnicze, Sztuki Współczesnej) oraz w zeszły weekend w Muzeum Narodowym we Wrocławiu (polecamy zwłaszcza rewelacyjne IV piętro ze sztuką współczesną)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Warto też wspomnieć, że w Świetlicy w Bielanach Wr również odbędzie się bal sylwestrowy.

P. Łyszczak pisze...

Fajnie, że w bielańskiej świetlicy też coś się dzieje. Nie wiedzieliśmy o tym wcześniej

Anonimowy pisze...

Czy wiadomo coś na temat balu charytatywnego na poczatku lutego w Bielanach?

JNP Łyszczak pisze...

Nic mi nie wiadomo na temat inicjatywy charytatywnej. My wiemy tylko tyle ile nam dobrze ludzie powiedzą :) lub ile sami sobie znajdziemy w sieci. Mimo, iż pisaliśmy w do GCKIS żeby z wyprzedzeniem wrzucali nam info o imprezach (bo kto w dzisiejszych czasach czyta plakaty na tablicach, no kto?) to nadal nie otrzymujemy takich danych :(

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.