17 listopada 2011

Wieczór Pieśni Patriotycznej w Bielanach Wrocławskich - relacja

W zeszły weekend (w piątek) z okazji 11 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Wieczorze Pieśni Patriotycznej (WPP)- inicjatywie J. Jagody organizowanej od kilku lat w dniu Święta Narodowego.
Trzech tenorów i pianista (J. Jagoda)

Udział w WPP dostarczył nam kilku korzyści: (1) pierwszy raz ever byłem w Świetlicy, którą się opiekuje SPZK (2) poznaliśmy trochę dotychczas znanym tylko w widzenia sąsiadów z Bielan Wr. (3) spędziliśmy miło czas śpiewając co było idealną alternatywą do oglądania zadym z Warszawy (4) Janek wyrobił swoją normę biegową na dwa dni :) Była to świetna okazja by w godny i radosny sposób uczcić Święto Narodowe.

Zwycięska drużyna
Korzystając z okazji ponownie gratulujemy ekipie "Zenia & Seniorzy", której zwycięstwo było miażdżące i zasłużone. Dobrze to świadczy o Sołectwie jeśli potrafi w mądry sposób wykorzystać talenty osób w wieku senioralnym, w których, jak wiemy drzemie niesamowity wręcz potencjał. W samym konkursie na wykonanie pieśni patriotycznej zajęliśmy miejsce ex aequo z drużyną J. Jagody a było to miejsce tuż za pudłem ;) W przyszłym roku będziemy lepiej przygotowani - wokalnie, organizacyjnie i pod względem charakteryzacji.

J&J czyli Jerzy Jagoda - główny organizator i Jasiu Łyszczak- chyba najmłodszy uczestnik

Autorami zdjęć, które publikujemy powyżej są Emilia Soboń, Krzysztof Nawrocki i Piotr Sobczak - członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Fotograficzno - Artystycznego FOTOelARTE. Więcej zdjęć z Wieczoru Pieśni Patriotycznej znajdziecie tutaj

W imieniu własnym i części Rodziny, która uczestniczyła w tym wydarzeniu dziękuję inicjatorom WPP za całą organizację. Szczególne podziękowania kieruję dla p. Jurka Jagody. Jeśli chcecie dodać coś od siebie - polecamy korzystanie z opcji Komentarz.

ps. Jak donosi nasz wysłannik na bielański wyjazd do Meksyku: mają tam 25-30 stopni, byli w Acapulco i zmieniają lokalizację praktycznie codziennie.

1 komentarze:

Zenon pisze...

Faktycznie miło, że pamięta się w Bielanach o seniorach :)

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.