16 listopada 2011

Turnau w Bielanach Wrocławskich!

Z lekkim niedowierzaniem przeczytałem na stronach UGK, że w Świetlicy w Bielanach Wrocławskich wystąpi artysta pierwszej ligi - Grzegorz Turnau. Po pierwsze, chodzi o postać samego Artysty (celowo przez duże A), po drugie chodzi o to, że w końcu stosuje się prawidłowe nazewnictwo dla bielańskiej świetlicy. Prowadziliśmy już na tej stronie taką mini kampanię uświadamiającą w tym względzie (link 1, link 2) i z radością odnotowujemy, że chyba osiągnęła ona sukces ;)


Jak tylko info dotrze do tego miasta położonego obok Bielan Wrocławskich to wejściówki mogą szybko zniknąć więc jeśli zamierzacie wybrać się na koncert proponuję nie odkładać w czasie zakupu biletów

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

coś się komuś pomieszało z tą świetlicą. Przychodnia i przedszkole są w Ślęzie, a świetlica w Bielanach, nie wiem do końca o co chodzi, a gdzie w takim razie jest Urząd Gminy?

Anonimowy pisze...

Urząd Gminy jest w Kobierzycach; przychodnia, przedszkole i świetlica są "terytorialnie" w Ślęzie, ale świetlica jest bielańska (Ślęza ma swoją własną świetlicę wiejską).

A propos koncertu: mimo że mam bilety na Turnaua w ręce, to ciągle nie dowierzam, że Taki Koncert odbędzie się w Bielanach ;) Węszę jakiś przekręt ;) i pozdrawiam autorów bloga - Rodowita Bielanianka Marta

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.