12 listopada 2011

Media o Bielanach Wrocławskich

Jak sami pewnie zauważyliście miesiąc październik poświęciliśmy innym sprawom, niż prowadzenie BielanyWroclawskie.com stąd musimy nadrabiać zaległości. Jednym z takich już bardzo zalegających tematów jest sprawa związana z informacjami medialnymi, w których w ostatnich miesiącach zaistniały Bielany Wrocławskie.

Po pierwsze, lokalne Radio Wrocław poświęciło jedno popołudnie na relację z Pikniku Country jaki miał miejsce w naszym Sołectwie. Możecie o tym posłuchać / poczytać tutaj. Na stronie również zdjęcia z tego eventu. Po drugie, o bielańskiej Arkadii mówiono w TVP Wrocław w materiale poświęconym walce mieszkańców niektórych mieszkań o doprowadzenie ich do stanu, który pozwoli na bezpieczne zamieszkiwanie w nich. Temat jest szerszy, emocjonujący a ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak bardzo byłbym poruszony gdyby coś takiego mi się zdarzyło. Rozmawiałem z kolegą z Bielan, który wypowiada się w tym materiale, prosząc o zgodę na wrzucenie tego na stronę i mogę śmiało powiedzieć, że nikomu nie życzę takich "atrakcji"Po trzecie - lokalna Gazeta.pl robiła konkurs na najlepsze blogi - Blog Day 2011. Zgłosiliśmy BielanyWrocławskie.com przesyłając do Organizatorów krótką charakterystykę naszej aktywności. Finalnie ukazało się coś takiego (kliknij tutaj). Konkursu nie zawojowaliśmy, ale przynajmniej znowu napisano o Bielanach Wrocławskich w jakimś innym kontekście niż "marketowym" W plebiscycie wyróżnienie zdobył natomiast mój kolega ze szkolnej ławy z VII L.O. który mówiąc krótko rzucił wszystko i wyleciał do Tajlandii gdzie wiedzie szczęśliwe życie co barwnie opisuje (a pisane zawsze miał, na maturze niemal dostał z polskiego ocenę celującą) 

Po czwarte- nie wiem czy widzieliście, ale Gmina Kobierzyce zainwestowała w filmiki promocyjne.

Apel- rośnie liczba komentarzy (nie w jakimś super tempie, ale rośnie). Zachęcam do komentowania i podpisywania się Imieniem i Nazwiskiem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.