24 listopada 2011

Co tam słychać u wykonawcy Arkalandii w Bielanach Wrocławskich?

Jak pewnie zauważyliście od jakiegoś czasu (kilka miesięcy) nic się nie dzieje na terenie, na którym miała powstać (i pewnie kiedyś powstanie) Arkalandia tj. duże miejsce do rekreacji tuż przy osiedlu Arkadia w Bielanach Wrocławskich. Wykonawcą jest notowana na New Connect spółka Anti, która delikatnie mówiąc robi sobie żarty z inwestorów. O co chodzi? 

Pisał o tym, moim zdaniem najciekawszy blog o tematyce szeroko rozumianych finansów osobistych, APP Funds oraz mówiono o tym w materiale z TVNCNBC. Odsyłamy to tych dwóch niezwiązanych ze sobą źródeł po szczegóły odnośnie sytuacji Spółki.
Z tego co na szybko ustaliłem wynika, że jeśli chodzi o inwestycję realizowaną na zamówienie UGK przez firmę Anti w Bielanach Wrocławskich, to prace ruszą na nowo w 2012 roku. Teoretycznie Arkaladnia miała być planowo gotowa maksymalnie do marca 2012, ale w obecnej sytuacji to chyba nierealne. Jeśli ktoś z Gminy to czyta i mógłby dać dwa słowa komentarza to mail do nas znajduje się w prawym górnym rogu.

Myśl na koniec:
Jeśli coś się dzieciom obiecało to nie można tego nie zrealizować. Dorośli co jakiś czas dają się nabrać, ale żartowanie sobie w takich sprawach z dzieci jest niedopuszczalne, prawda Drodzy Rodzice?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.