18 października 2011

Zmiany na BielanyWroclawskie.com

Jeśli śledzicie stronę BielanyWroclawskie.com to wiecie, że naszą działalność rozpoczęliśmy na początku 2011 r. Zaczęło się od postanowienia noworocznego by kupić domenę i stworzyć swoiste miejsce spotkań w sieci dla zapracowanych mieszkańców Bielan Wrocławskich. Jak na razie nam się nie nudzi. Więcej, stało się to swoistym hobby i aktywnością, która jest realizowana z przekonaniem, że służy ona społeczności lokalnej. Otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, informacje mailowe, że strona generalnie Wam się podoba, że brakowało czegoś takiego w naszym Sołectwie. To dodaje nam energii do dalszych starań na rzecz tego, aby ta inicjatywa się rozwijała.

Stronę każdego dnia odwiedza od 300 do 500 osób za co bardzo dziękujemy. Z pewnością spora część Czytelników to sami mieszkańcy Bielan Wrocławskich, co cieszy nas najmocniej. Widzimy również w statystykach, że trafiają tutaj także ludzie nie mieszkający w naszej wsi - i dobrze, niech zobaczą, że Bielany Wrocławskie to miejsce gdzie dzieje się baaardzo wiele ciekawych rzeczy, niech przekonają się, że postrzeganie Bielan Wrocławskich jedynie przez pryzmat supermarketów to zupełnie zafałszowany obraz rzeczywistości, niech dowiedzą się gdzie jest serce przedsiębiorczości w całej Gminie Kobierzyce.

Mając świadomość, że Wasze wymagania cały czas rosną postanowiliśmy zadbać o porządny logotyp. Widzicie go poniżej. Informujemy organizatorów eventów wszelakich w Bielanach Wrocławskich, że bardzo chętnie napiszemy o Waszych inicjatywach jeśli tylko zechcecie umieścić na plakatach nasze logo w sekcji - partnerzy / patroni / patroni medialni. (logo do pobrania poprzez wciśnięcie przycisku Download na poniższym szarym pasku)

BielanyWroclawskie Com Logo

Mamy jeszcze cała masę pomysłów na zmiany na stronie i inicjatywy lokalne. Jedyne czego nam brakuje to czasu, aby się za to zabrać. Czas to towar deficytowy w obecnych czasach dlatego dozgonnie będę wdzięczny tym, którzy walczyli o AOW!

3 komentarze:

Rafał pisze...

Tak trzymajcie. Każde zmiany są pożądane oby były na lepsze.

Anonimowy pisze...

Pozdrawiam z Tyńca Małego. Jarek

Anonimowy pisze...

Storczykowa rowniez dziekuje za portal i informacje o BWr !!!

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe wobec osób trzecich będą usuwane. Proszę o merytoryczną i kulturalną wymianę zdań.